„Smak życia”, czyli modelka pisze nie tylko o sobie.

Agnieszka Maciąg jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek. Jej kariera na tle innych dziewczyn próbujących swoich sił w profesjonalnym modelingu jest naprawdę imponującym zjawiskiem. Agnieszka Maciąg ma na swoim koncie liczne sukcesy na światowych wybiegach, u boku najpopularniejszych projektantów. W latach dziewięćdziesiątych realizowała się także jako piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna, z różnym skutkiem. Dziś po raz kolejny przypomina o sobie serią książek na temat zdrowego życia oraz bycia szczęśliwą. Niby obecnie na półkach księgarskich mamy aż nadto tego typu pozycji, jednak w książkach Maciąg jest to, co trudno dostrzec w innych tego typu publikacjach. Modelka szczerze odsłania swój świat i nie sili się na odgrywanie roli mentorki, co często da się zauważyć w książkach dziewczyn ze ścianek celebryckich, które nagle pewnego dnia postanowiły sobie, że „będą pisarkami”. Tutaj mamy do czynienia z prawdziwym fenomenem oraz skromnym podejściem do własnych osiągnięć i do życia. Książka „Smak życia” spodoba się zarówno zabieganym gospodyniom domowym, jak i paniom nastawionym na sukces, pracującym, ale także doceniającym chwile wytchnienia na łonie natury.

Magiczny świat Agnieszki

Każda czytelniczka na kartach książki obcuje z Agnieszką prawie tak, jakby piła z nią herbatę w przytulnej kafejce lub w salonie na miękkiej kanapie. Można przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, poznać recepty na:

  • osiągnięcie równowagi
  • drogę do absolutnej samoakceptacji
  • zdrowe posiłki
  • zwiększenie aktywności fizycznej
  • otwartości na obce kultury
  • codzienną wdzęczność
  • zrozumienie własnych słabości
  • odkrywanie zupełnie nowych rozwiązań w kuchni

Modelka absolutna

Agnieszka Maciąg nie byłaby sobą, gdyby w jej książkach nie znajdowały się eleganckie i pomysłowe zdjęcia, wykonane przez najlepszych specjalistów w świecie fotografii. Na fotografiach zauważamy rzeczywiście dziewczynę pełną wigoru, nastawioną pozytywnie do życia, roześmianą i otwartą na to, co przyniesie jej los. Wszystko to prezentowane jest na łonie natury, nie ma tutaj miejsca na nachalne reklamowanie metek odzieżowych. Świat Agnieszki Maciąg jest sielski, przyciągający i lekko tajemniczy. Z pewnością niejedna czytelniczka po zakończeniu lektury tej ciepłej i sentymentalnej książki będzie chciała od nowa zbudować swoje życie, eliminując z niego wszystko, co do tej pory nie służyło we właściwy sposób i było toksyczne. Agnieszka Maciąg w udany sposób serwuje ważne wskazówki, jak odnaleźć własną drogę do szczęścia, nie krzywdząc przy tym nie tylko innych, ale także samej siebie. Okazuje się, że uśmiech i pozytywna energia mogą być lekarstwem na wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *